Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Spot Oro 4 квадратни мат злато

9.995,00 ден. 8.995,00 ден.
Discount is 1.000,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Четири добро прилагодливи точки на квадратна плоча со заоблени агли. Прекрасна комбинација од мат и сјаен месинг со бело алабастерско стакло. Комплет со штедливи светилки.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89901
МонтажаE14
Вклучена сијалицаДа,вкл.E14 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807164282
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилКласичен / Антички
ОбликКвадрат, Тркалезна
Color & Material 
БојаБела co Златна
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 16 cm - должина 30 cm - ширина 30 cm
Димензија на стаклотоDiameter 8 cm
Тежина2.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 33,5 cm - должина 11,5 cm - ширина 33,5 cm
Сијалица 
Број на светилки4
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 36 watt
Вкупно лумени1800
Работен век 8000
Келвин2.700 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!