Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Spot Space 4 LED алуминиум

19.900,00 ден. 17.900,00 ден.
Discount is 2.000,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна таванска светилка со врвен дизајн LED точки кои се многу прилагодливи. Прекрасен дизајн во комбинација со четири добро прилагодливи рефлектори изработени од целосен алуминиум и со ултра-ефикасни LED диоди во топла бела боја со висока излезна светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89889
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 27V 3000K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807196177
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликOther, Квадрат
Color & Material 
БојаАлуминиум co Хромирана
МатеријалАлуминиум co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 18 cm - должина 32 cm - ширина 32 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 32 cm - ширина 32 cm
Тежина2.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 36 cm - должина 16,2 cm - ширина 36,5 cm
Сијалица 
Број на светилки4
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3 watt
Работен век 40000
Келвин3.000 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротвисина 9 cm - должина 1,5 cm - ширина 6,8 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!