Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Столна ламба Орган 1 челик

6.995,00 ден. 6.295,00 ден.
Discount is 700,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 7 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Тенка и многу лесна за инсталирање модерна издолжена столна ламба вклучувајќи и светилка за заштеда на енергија. Прекрасното косо исечено опалско бело стакло целосно ја опкружува светилката.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45917
МонтажаE14
Вклучена сијалицаДа,вкл.E14
Соодветно заКомпактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881009426
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Цилиндар
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Тежина9.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 38 cm - должина 54 cm - ширина 37,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаСпална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗа на маса
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!