Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Столна ламба Space 1 LED алуминиум

6.995,00 ден. 6.295,00 ден.
Discount is 700,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна столна ламба (биро светилка) со врвен дизајн LED точка која е многу прилагодлива. Прекрасен дизајн во комбинација со добро приспособливо место изработено од целосен алуминиум и со ултра-ефикасна LED во топла бела боја со висока излезна светлина. Хромираната шипка е поставена на стапалото со топчест спој и затоа може да оди во сите правци.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89887
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 3V 3000K
Функција на светилкатаФункционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807196207
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликOther, Издолжен круг, Квадрат
Color & Material 
БојаАлуминиум co Хромирана
МатеријалАлуминиум co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 41,5 cm - должина 13 cm - ширина 13 cm
Димензија на основатадолжина 13 cm - ширина 13 cm
Тежина1.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 42,5 cm - должина 16 cm - ширина 16 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3 watt
Работен век 40000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротвисина 9 cm - должина 1,5 cm - ширина 6,8 cm
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗа на маса
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!