Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Столна ламба Tower Touch челик со црна боја

3.995,00 ден. 3.595,00 ден.
Discount is 400,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Стилска столна ламба со челична квадратна основа и издолжена квадратна нијанса.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89617
МонтажаE14
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заБлескава, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатДа, ламбата се испорачува со затемнувач
Генерално 
EAN04017807150452
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликКвадрат, Правоаголник
Color & Material 
БојаЦрна co Челик
МатеријалТкаенина co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 35,5 cm - должина 12 cm - ширина 12 cm
Димензија на основатадолжина 11 cm - ширина 11 cm
Тежина0.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 36 cm - должина 13 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдолжина 12 cm - ширина 12 cm
Опции 
СобаСпална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗа на маса
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирДа, со функција на допир
Со кабел и приклучокYes, with cord and adapter
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!