Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Студио место алуминиум

4.305,00 ден.
this price may change in 3 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Со ова кул студиско место ја ставате секоја соба во центарот на вниманието! Светлината можете да ја раширите или да ја здружите со флексибилните клапи.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл41822
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заКомпактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08715582878412
БрендDiverse
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
ОбликЦилиндар
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 10 cm - висина 26 cm
Тежина2.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 27,5 cm - должина 18,5 cm - ширина 20,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!