Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Светилка за читање Lawant 2 бронза

24.500,00 ден. 22.000,00 ден.
Discount is 2.500,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Многу функционална двојна подна светилка со двете одлични опции за прилагодување. Се врти, се навалува и се прилагодува висината. Вклучувајќи халогена светилка од 60W покриена со луксузно конвексно стакло, идеална светилка за читање!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45689
МонтажаR7S
Вклучена сијалицаДа,вкл.R7S 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881008108
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилКласичен / Антички, Природен / Рустикален
ОбликИздолжен круг, Органска форма, Тркалезна
Color & Material 
БојаБронзена
МатеријалМетал co Стакло,Други метали
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 130 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 130 cm - Прилагодливо во висина мин.: 90 cm
Димензија на кракотПрилагодлив крак 1: 175 mm - Прилагодлив крак 2: 175 mm
Димензија на основатадијаметар 28 cm
Тежина9.2 kg
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 120 watt
Вкупно лумени940
Работен век 2000
Келвин2.700 K
CRI100
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 17,5 cm
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок
package 
Димензии на пакувањетовисина 13,5 cm - должина 115 cm - ширина 48 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!