Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Светилка за читање Vince LED челик

10.900,00 ден. 9.895,00 ден.
Discount is 1.005,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Елегантна и минималистичка подна светилка со совршени функционалности за светилка за читање. Вклучувајќи суперекономична LED светилка и прекинувач на погодна висина за вклучување/исклучување на светилката од вашиот мрзлив стол.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89645
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 14V
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807189520
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 140 cm
Димензија на кракотПрилагодлив крак 1: 180 mm
Димензија на основатадијаметар 22 cm
Тежина3.5 kg
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени220
Работен век 35000
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаСпална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок
package 
Димензии на пакувањетовисина 28,2 cm - должина 9 cm - ширина 25,5 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!