Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Точка Слајд 2 бела

20.900,00 ден. 18.800,00 ден.
Discount is 2.100,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Дизајнерско место со врвен квалитет со LED технологија. Местото може да се ротира и навалува, а црниот диск на кој е поставена точката може да се движи 350гр. врти. Ова значи дека секогаш може да се постави правилната позиција.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89464
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 3200K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881018251
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликОвалнa, Тркалезна
Color & Material 
БојаБела co Црна
МатеријалМетал co Други метали
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 14 cm - должина 42 cm - ширина 11 cm
Тежина1.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 45,5 cm - должина 15,3 cm - ширина 12,5 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 10 watt
Вкупно лумени760
Работен век 30000
Келвин3.200 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 8 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!