Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Тркалезен трансформатор 210VA

5.895,00 ден. 5.395,00 ден.
Discount is 500,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Тркалезен електронски 12V халоген трансформатор со отвор M10 за употреба во светилки. Се разбира, може да се користи и одделно. Погоден за моќност помеѓу 50 и 210 вати. Затемнувач со троник затемнувач.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89573
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718226341600
БрендQAZQA
Тежина0.3 kg
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 11,2 cm - висина 3,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 11,2 cm - должина 3,9 cm - ширина 11,2 cm
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок
Волтажа на напојувањето12V

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!