Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Тркалезна вдлабна хромирана наваличка точка - Edu

2.595,00 ден. 2.185,00 ден.
this price may change in 5 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Детали

Ова вдлабнато место на Edu се вклопува во секој ентериер. Има пречник од 8,2 цм и висина од 9 цм. Ова вдлабнато место е изработено од алуминиум во хромирана боја и има луксузен, висококвалитетен изглед. Вдлабнато место има монтирање GU10. Можете да го комплетирате целосно со извор на светлина GU10 од максимум 50 вати. Овој извор на светлина треба да го нарачате посебно. Добар додаток на ова вдлабнато место е тоа што може да се навалува: затоа осветлете го вашиот простор како што сакате! Edu исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). Се испорачува со пружини за стегање. Супер безвременско место во куќата!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44885-01747
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаДа,вкл.GU10 230V 3000K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881041761
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 8,2 cm - висина 10 cm
Вградени димензиидлабочина 11 cm - дијаметар 7,4 cm
Тежина0.1 kg
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 4.2 watt
Вкупно лумени230
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!