Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Вграден челичен навалувач - Брава 2

2.759,00 ден.
this price may change in 6 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Оваа вдлабна точка Lock 2 совршено се вклопува во модерна средина, изгледа убаво во ходникот или во кујната! Со IP вредност од IP20, ова вдлабнато место е погодно само за закачување во затворени простории. Добар додаток на ова вдлабнато место е тоа што секоја светлосна точка може да се навалува посебно. Така можете да ги осветлите темните агли во куќата каде и да посакате! Заклучувањето 2 е направено од алуминиум кој обезбедува елегантен и модерен финиш.
Димензиите на инсталацијата на оваа Брава 2: должина од 16 cm, ширина од 8 cm и длабочина од 9 cm. Општата големина на овој рефлектор е широк 9,4 cm и долг 17,6 cm. Можете да го комплетирате ова вдлабнато место со два извора на светлина GU10 од максимум 50 вати секој. Ако сакате да го направите пријатно навечер, можете исто така да ја затемните оваа светилка (не е вклучен придушувачот). Осветлете го вашиот дом со оваа брава 2!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89173
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881016400
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 2,5 cm - должина 17,6 cm - ширина 9,4 cm
Вградени димензиидлабочина 9 cm - должина 16 cm - ширина 8 cm
Тежина0.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 4,5 cm - должина 12 cm - ширина 9,5 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!