Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Вграден челик црно - Carree 1

1.165,00 ден. 975,00 ден.
Discount is 190,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 975,00 ден. 16% Попуст
  • 12 x 926,25 ден. 11.115,00 ден. 20% Попуст
  • 24 x 877,50 ден. 21.060,00 ден. 25% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Цврсто челично квадратно ротирачко и навалливо вдлабнато место со црна внатрешност! Навистина припаѓа во модерна средина. Овој Carree 1 може да се навалува, за да можете да ги осветлите вашите темни агли во куќата како што сакате. Има должина и ширина од 10,4 см. Димензии за инсталација: должина и ширина од 8,8 cm и длабочина од 10 cm.
Можете да го комплетирате целосно со извор на светлина GU10 од максимум 50 вати. Добар додаток е вклученото парче спојка со ова место. Ова ви овозможува да ставите неколку на или заедно. На тој начин ја одредувате атмосферата во вашиот дом. Челичната верзија веднаш му дава модерен шмек. Можете исто така да го затемните (не е вклучен придушувачот). Одете напорно и изберете го овој Carree!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44818
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881003264
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 10,3 cm - ширина 10,3 cm
Вградени димензиидлабочина 10 cm - должина 8,8 cm - ширина 8,8 cm
Тежина0.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 12 cm - должина 5,5 cm - ширина 12 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!