Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Вграден челик на место AR111 прилагодлив 2 светло - Oneon

5.219,00 ден. 3.009,00 ден.
Или заштедете до 48% на цената по парче ако купите 12
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 3.009,00 ден. 42% Попуст
  • 6 x 2.855,70 ден. 17.134,20 ден. 45% Попуст
  • 12 x 2.705,40 ден. 32.464,80 ден. 48% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Со ова вдлабнато место Oneon 111-2 добивате стилски и луксузен дизајн дома. Има должина од 35,1 cm и ширина од 20,6 cm. Длабочината на инсталацијата е 11 cm, големината на инсталацијата е 30 x 17,5 cm. Ова вдлабнато место е направено од челик, а исто така е завршено со боја со текстура на песок, што обезбедува луксузен, висококвалитетен изглед. Вдлабнато место има две GX53 фитинзи. За жал, ова место се испорачува без извори на светлина, затоа нарачајте уште две AR111 LED светилки. Исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). Едноставен, но толку стилски во вашиот таван, овој Oneon 111-2.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45474
МонтажаG53
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881006661
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 34,3 cm - ширина 19,6 cm
Вградени димензиидлабочина 11 cm - должина 32,5 cm - ширина 15,5 cm
Тежина1.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 13 cm - должина 37 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа50
Волтажа на напојувањето12 V (потребен е дополнителен трансформатор)
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

Совршена комбинација

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!