Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Вграден челик на место AR111 прилагодлив - Oneon

2.759,00 ден. 365,00 ден.
Discount is 2.394,00 ден. this promotion is valid today only
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија
upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Со ова вдлабнато место Oneon 111-1 добивате стилски и луксузен дизајн дома. Има должина и ширина од 19,6 см. Длабочината на инсталацијата е 10 cm, големината на инсталацијата е 17 x 17 cm. Ова вдлабнато место е направено од челик, а исто така е завршено со боја со текстура на песок, што обезбедува луксузен, висококвалитетен изглед. Вдлабнато место има фитинг GX53. Местото е комплетирано со AR111 LED светилка (овој извор на светлина има дијаметар од 11 cm). Се затемнува и со надворешен придушувач (не е вклучен придушувачот). Едноставен, но толку стилски во вашиот таван, овој Oneon 111-1. Совршено место како основно осветлување во дневната соба или спалната соба.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44890
МонтажаG53
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881003905
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 19,6 cm - ширина 19,6 cm
Вградени димензиидлабочина 10 cm - должина 17 cm - ширина 17 cm
Тежина0.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 13 cm - должина 24 cm - ширина 24 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето12 V (потребен е дополнителен трансформатор)
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!