Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Вградено место Radem 6W LED бело

2.995,00 ден. 2.695,00 ден.
Discount is 300,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 7 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Рамна LED вдлабна светилка. Алуминиумското куќиште во бел лак со текстура во комбинација со многу моќен LED извор на светлина го прави ова вдлабнато место со врвен квалитет сеопфатно. Лесен за користење насекаде, мала потрошувачка, долг животен век и висока моќност на светлина се некои од врвовите на ова вдлабнато место.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89987
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 3000K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881021565
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалПластика co Алуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 11 cm - висина 5,5 cm
Вградени димензиидлабочина 5,5 cm - дијаметар 9,5 cm
Тежина0.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 4 cm - должина 13,5 cm - ширина 13,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 6 watt
Вкупно лумени312
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Опции 
СобаТрпезарија, Гаража - Подрум, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!