Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Винтиџ ѕидна ламба златна - Животински мајмун

7.335,00 ден. 4.189,00 ден.
Discount is 3.146,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Освежете го вашиот ентериер со ѕидната светилка Animal Monkey. Поради тоа што е изработен од алуминиум и е завршен во златна/месинг со црна боја, тој е вистински задолжителен елемент за класичен ентериер. Животинскиот мајмун има должина од 28 см, ширина од 17 см и висина од 36 см. Ѕидната светилка има фитинг E27. Погрижете се да го нарачате овој извор на светлина посебно. Написот се испорачува со кабел и приклучок. Кабелот е долг 200 см. Оваа ѕидна светилка може да се затемнува, но не е вклучен придушувач. Додаток во вашиот ентериер, Animal Monkey!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл105939
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881142505
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилКласичен / Антички
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЗлатна месинг co Црна
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 17 cm - висина 36 cm - должина 28 cm
Должина на кабелот200 cm
Тежина1.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 41 cm - должина 27 cm - ширина 17,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа25
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!