Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка ламба Фестивал 12 хром

33.900,00 ден. 30.500,00 ден.
Discount is 3.400,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Блескава шик висечка светилка во хром со кристално стакло. Јасните халогени светла и кристалот создаваат ефект на пенлива светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл46327
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2700K
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881012709
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаХромирана co Проѕирна
МатеријалКристал co Стакло,Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 45 cm - висина 125 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 16 cm
Тежина3.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 30 cm - должина 55 cm - ширина 28,5 cm
Сијалица 
Број на светилки12
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 120 watt
Вкупно лумени1320
Работен век 2000
Келвин2.700 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!