Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка ламба Magna 160 бела - сребрена

531.900,00 ден. 478.700,00 ден.
Discount is 53.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои

Детали

Супер МЕГА голема специјална висечка светилка изработена од фиберглас, чија структура сè уште може да се препознае. Внатрешноста е во сребрена боја и не е затегната, создавајќи прекрасен ефект на сенка во сенка. Поради осумте флексибилни краци, во кои може да се користи речиси секаков вид на извор на светлина, се гарантира добра дистрибуција на светлината и излезната светлина. Достапен во која било боја за проекти по нарачка.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89592
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881018992
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаБела co Сива
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 160 cm - висина 235 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 30 cm
Димензии на абажуротдијаметар 160 cm - висина 88 cm
Тежина43.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 90 cm - должина 168 cm - ширина 168 cm
Сијалица 
Број на светилки8
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаПродавница - Салон, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!