Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Бело сонце 45 светла

90.900,00 ден. 81.800,00 ден.
Discount is 9.100,00 ден.

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Супер фаќач за очи со не помалку од 45 халогени светилки и дијаметар од 100 см!!! Ова не е светилка, ова е уметност.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45956
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2850K
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881009693
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаПроѕирна co Бела,Хромирана
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 100 cm - висина 300 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 17 cm
Тежина17 kg
Димензии на пакувањетовисина 48 cm - должина 91,5 cm - ширина 48 cm
Сијалица 
Број на светилки45
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 450 watt
Вкупно лумени5400
Работен век 800
Келвин2.850 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!