Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Billiards 3 кафеава (САМО КОЛЕКЦИЈА)

30.500,00 ден. 27.400,00 ден.
Discount is 3.100,00 ден.

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Многу дарежлива висечка светилка во антички изнемоштен изглед. Оваа рачно изработена светилка може да содржи несовршености во финишот, што и дава автентичен изглед. Многу убаво над долга трпезариска маса стара дрвена трпезариска маса.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89690
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881019425
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилКласичен / Антички, Природен / Рустикален, Ретро
ОбликИздолжен круг, Тркалезна
Color & Material 
БојаЦрна co ‘Рѓа кафеава
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 170 cm - должина 140 cm - ширина 31 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 170 cm - Прилагодливо во висина мин.: 62 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 13 cm
Димензии на абажуротдијаметар 31 cm - висина 20 cm
Тежина7.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 33 cm - должина 123 cm - ширина 56 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!