Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Credo овална 120 LED црна

67.900,00 ден. 61.100,00 ден.
Discount is 6.800,00 ден.

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Висечка ламба со прекрасен дизајн изработена од брусен челик во комбинација со прекрасно црно овално стакло. Комплет со дванаесет LED диоди од 3W за супер светлина и мала потрошувачка.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл46293
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 18V 3500K
Функција на светилкатаДиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881012464
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликОвалнa
Color & Material 
БојаЦрна co Челик
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 125 cm - должина 120 cm - ширина 16 cm
Димензија на стаклотоLengte 120 cm - breedte 16 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 27 cm - ширина 11 cm
Тежина8.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 23,5 cm - должина 137 cm - ширина 33 cm
Сијалица 
Број на светилки12
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 36 watt
Вкупно лумени2400
Работен век 25000
Келвин3.500 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!