Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Кафез 3 бела

28.500,00 ден. 25.600,00 ден.
Discount is 2.900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Многу елегантна висечка светилка изработена од квадратна издолжена рамка. Со идејата за старите фенери како модел, тука краси едноставноста. Целосно отворен и погоден за сите извори на светлина E27, но се разбира многу убави со проѕирните халогени глобусни светилки како што е прикажано на фотографиите. Поради суптилната суспензија на челичните кабли, рамката речиси како да лебди.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89836
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881020681
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Квадрат, Правоаголник
Color & Material 
БојаБела
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 165 cm - должина 100 cm - ширина 30 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 65 cm - ширина 3 cm
Должина на кабелот135 cm
Димензии на абажуротвисина 30 cm - должина 100 cm - ширина 30 cm
Тежина10 kg
Димензии на пакувањетовисина 35,1 cm - должина 33,2 cm - ширина 103 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!