Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Kidrio 4 алуминиум

21.900,00 ден. 19.700,00 ден.
Discount is 2.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Елегантна модерна висечка светилка со генијален систем на макара за лесно и нескалило прилагодување на висината на светилката, кога и да посакате. Прекрасно дизајниран од брусен алуминиум со две проѕирни стаклени плочи со халогени светла помеѓу. Тие се заштитени со алуминиумски плочи за да се спречи отсјај.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89364
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2850K
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881017421
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 155 cm - должина 80 cm - ширина 5,5 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 155 cm - Прилагодливо во висина мин.: 85 cm
Димензија на стаклотоHoogte 10 cm - lengte 80 cm - breedte 3,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 25 cm - ширина 5,5 cm
Тежина5.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 26 cm - должина 88 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки4
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 80 watt
Вкупно лумени1000
Работен век 2000
Келвин2.850 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!