Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Oberon челик

48.500,00 ден. 43.600,00 ден.
Discount is 4.900,00 ден.

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Многу шик модерна висечка светилка со специјално дизајнирано матирано стакло. Добар илуминатор.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл70110
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2800K
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881013805
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилИндустриски, Модерен
ОбликOther, Издолжен круг, Органска форма
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Општи димензииHoogte 18,5 cm - lengte 104,5 cm - breedte 30 cm
Димензии на абажуротDiameter0 mm - height0 mm - length0 mm - width0 mm
Тежина7 kg
Димензии на пакувањетовисина 18,5 cm - должина 104,5 cm - ширина 30 cm
Сијалица 
Број на светилки8
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа20 watt
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени0
Келвин2.800 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!