Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Прскајте со LED светилка што се затемнува

12.490,00 ден. 124,90 ден.
this price may change in 7 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Големо, поголемо, најголемо... Ново во нашата палета и едноставно не се пропушта! Искористете го целосно овој специјален, екстра голем извор на светлина и дајте изјава во вашиот дом или канцеларија... Отсега можете да светите великодушно во стил со оваа неверојатно кул висечка светилка!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01899
Вклучена сијалицаДа,вкл. 230V 2100K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881062377
БрендCalex
СтилДизајн, Модерен, Природен / Рустикален
ОбликГлобус, Издолжен круг
Color & Material 
БојаКафеава co Златна,Бронзена
МатеријалМетал co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 16,1 cm - висина 242 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 10 cm
Должина на кабелот200 cm
Тежина1.5 kg
Сијалица 
Број на светилки0
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 11 watt
Вкупно лумени1100
Работен век 15000
Келвин2.100 K
CRI80
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!