Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка Tube U 2 x 28W сребрена

28.500,00 ден. 25.600,00 ден.
Discount is 2.900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Едноставен, но стилски дизајн на екстра широк алуминиумски профил кој вклучува две флуоресцентни цевки Philips со опал бела плоча од плексиглас горе и долу за директна и индиректна светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл46189
МонтажаG5
Вклучена сијалицаДа,вкл.G5 230V 4000K
Соодветно заФлуоресцентна цевка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881011771
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаСива
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 149,4 cm - должина 119,5 cm - ширина 13,3 cm
Должина на кабелот145 cm
Димензии на абажуротвисина 4,4 cm - должина 119,5 cm - ширина 13,3 cm
Тежина2.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 130,4 cm - должина 19 cm - ширина 9,7 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 56 watt
Вкупно лумени7000
Работен век 20000
Келвин4.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!