Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Земја ѕидна светилка половина круг крем - Тапан

3.689,00 ден. 2.889,00 ден.
Discount is 800,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 2.889,00 ден. 22% Попуст
  • 3 x 2.744,55 ден. 8.233,65 ден. 26% Попуст
  • 6 x 2.600,10 ден. 15.600,60 ден. 30% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Овој барабан е рурална ѕидна светилка, завршена во ткаенина, која создава прекрасен светлосен ефект во вашите простории за живеење. Ткаенината има светла кремаста боја која создава топол изглед. Прекрасно во вашата сала или во вашата дневна соба! Вашата спална соба исто така добива надградба со барабанот. Станува збор за полукружна ѕидна ламба со должина од 30 cm и висина од 12 cm. Длабочината на светилката е 15 см. Го комплетирате со извор на светлина што се вклопува во E27 фитинг (макс. 40 вати). Оваа светилка исто така се затемнува со надворешен придушувач; направете го уште попријатно дома со барабанот!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45308
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881005428
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг, Тркалезна
Color & Material 
БојаКремаста co Бела
МатеријалТкаенина co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 15 cm - висина 12 cm - должина 30 cm
Тежина1.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 18 cm - должина 31 cm - ширина 19 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!