Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Извртено LED влакно ST64 5W 400 lm 2200K проѕирно

1.169,00 ден.
this price may change in 5 days
G
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Многу убава LED светилка во стил на класична сијалица. Уживајте во придобивките на LED, заборавете на товарот на сијалицата! Благодарение на прекрасната форма и видливото влакно што се протега во спирала, овој извор на светлина е оној што може да се види во вашиот уред. Со тоа што екстра долгите 'филаменти' не се разликуваат од вистинската сијалица. Специјално направен за да се создаде вистинска атмосфера и исто така да согорува многу енергетски ефикасно илјадници часа. Изворот на светлина има агол на зрак од 310 степени. Има излезна светлина од 400 лумени и 2200 келвини.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01944
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени400
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentGedraaid
Генерално 
EAN08718881057823
БрендLUEDD
Тежина50 g
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6,4 cm - висина 14,6 cm
Димензии на пакувањетовисина 7,1 cm - должина 15,5 cm - ширина 7,1 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!