Продажба

Продажба!

Најдете ја перфектната расвета по пониска цена. Откријте ги нашите привлечни намалувања на ламби тука. Било дека барате убава светилка за вашиот таван, атмосферска ламба за маса или практично осветлување за вашиот интериор, во нашиот распродажба секогаш ќе најдете права атмосфера.

 

4869 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
Page
 1. Месинг-тавански-вентилатор-со-далечински-управувач---Rotar
  Месинг тавански вентилатор со далечински управувач - Rotar
  11.385,00 ден. 6.149,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Модерен-плафонски-рефлектор-црно-прилагодлив-со-2-светла---Renna
  Модерен плафонски рефлектор црно прилагодлив со 2 светла - Renna
  3.999,00 ден. 2.335,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Модерна-ѕидна-ламба-црна-со-златна-внатрешност-5,6-cm---Органо
  Модерна ѕидна ламба црна со златна внатрешност 5,6 cm - Органо
  2.769,00 ден. 1.535,00 ден.
  Of bespaar 47% als je er 3 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Плафонски-вентилатор-црна-вкл.-LED-со-далечински-управувач---Clima
  Плафонски вентилатор црна вкл. LED со далечински управувач - Clima
  F
  13.475,00 ден. 5.475,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Модерна-плафонска-ламба-црна-со-опал-стакло-5-светла---Атина
  Модерна плафонска ламба црна со опал стакло 5 светла - Атина
  9.785,00 ден. 5.289,00 ден.
  Of bespaar 49% als je er 2 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 6. Индустриска-плафонска-ламба-црна-со-златна-35-cm---Magna
  Индустриска плафонска ламба црна со златна 35 cm - Magna
  7.325,00 ден. 4.185,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Модерни-вдлабнати-дамки-без-облоги---Impact-70
  Модерни вдлабнати дамки без облоги - Impact 70
  3.075,00 ден. 1.475,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Паметни-вдлабнати-дамки-бело-со-вклучен-WiFi-GU10---Одд
  Паметни вдлабнати дамки бело со вклучен WiFi GU10 - Одд
  G
  1.469,00 ден. 1.095,65 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Модерен-вдлабнат-црно-место-AR70---Одд
  Модерен вдлабнат црно место AR70 - Одд
  1.229,00 ден. 919,00 ден.
  Of bespaar 33% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 10. Модерна-таванска-светилка-за-бања-бела-квадратна-4-светла---Cederic
  Модерна таванска светилка за бања бела квадратна 4-светла - Cederic
  9.169,00 ден. 2.215,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 11. Сет-од-6-вдлабнати-дамки-бели-круг---Одд
  Сет од 6 вдлабнати дамки бели круг - Одд
  3.675,00 ден. 3.123,75 ден.
  Of bespaar 18% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 12. Сет-од-6-вдлабнати-точки-црни-круг---Одд
  Сет од 6 вдлабнати точки црни круг - Одд
  3.675,00 ден. 2.849,00 ден.
  Of bespaar 30% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 13. Set-van-12-tafellampen-goud-RGBW-oplaadbaar-incl.-laadstation---Alessia
  Set van 12 tafellampen goud RGBW oplaadbaar incl. laadstation - Alessia
  98.129,00 ден. 75.119,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 14. Вдлабнати-дамки-бело-12-cm-квадратни---Џипси-Штуко
  Вдлабнати дамки бело 12 cm квадратни - Џипси Штуко
  905,00 ден. 555,00 ден.
  Of bespaar 45% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 15. Арт-Деко-висечка-светилка-црна-со-димно-стакло-4-светла---Лаура
  Арт Деко висечка светилка црна со димно стакло 4-светла - Лаура
  11.629,00 ден. 7.999,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 16. Класичен-челичен-лустер-со-8-светла---Армас
  Класичен челичен лустер со 8 светла - Армас
  31.315,00 ден. 26.617,75 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 17. Паметна-лачна-ламба-хромирана-со-бела-нијанса-вкл.-Wifi-A60---Arc-Basic
  Паметна лачна ламба хромирана со бела нијанса вкл. Wifi A60 - Arc Basic
  10.705,00 ден. 6.315,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 18. Дизајн-висечка-светилка-црна-со-златно-и-димно-стакло-4-светло---Zuzanna
  Дизајн висечка светилка црна со златно и димно стакло 4-светло - Zuzanna
  21.475,00 ден. 13.719,00 ден.
  Of bespaar 39% als je er 2 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 19. Лачна-светилка-месинг-со-црн-мермерна-основа-прилагодлива---XXL
  Лачна светилка месинг со црн мермерна основа прилагодлива - XXL
  17.165,00 ден. 7.559,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 20. Индустриски-плафонски-вентилатор-со-светилка-100-cm-дрво---Ветер
  Индустриски плафонски вентилатор со светилка 100 cm дрво - Ветер
  7.325,00 ден. 6.029,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 21. Лак-за-лак-светилка-XXL-месинг
  Лак за лак светилка XXL месинг
  11.629,00 ден. 6.585,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 22. Модерен-лак-светилка-челик-прилагодлив---Grande
  Модерен лак светилка челик прилагодлив - Grande
  20.849,00 ден. 9.739,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 23. Модерен-челик-на-место-за-бања-со-2-светлини-IP44---Japie
  Модерен челик на место за бања со 2 светлини IP44 - Japie
  5.535,00 ден. 1.719,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 24. Паметна-висечка-ламба-црна-со-5-WiFi-GU10---Jeana
  Паметна висечка ламба црна со 5 WiFi GU10 - Jeana
  F
  14.075,00 ден. 9.495,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 25. Дизајнерска-таванска-светилка-црна-со-ЛЕД---Александра
  Дизајнерска таванска светилка црна со ЛЕД - Александра
  7.695,00 ден. 6.540,75 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 26. Индустриска-подна-ламба-црна-50-cm-прилагодлива-со-злато---Magnax
  Индустриска подна ламба црна 50 cm прилагодлива со злато - Magnax
  13.475,00 ден. 8.369,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 27. Рака-за-подна-ламба-злато---Уредник
  Рака за подна ламба злато - Уредник
  9.169,00 ден. 5.729,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 28. Лачна-ламба-челична-ткаенина-нијанса-кафена-45-cm---XXL
  Лачна ламба челична ткаенина нијанса кафена 45 cm - XXL
  19.929,00 ден. 9.855,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 29. Лачна-ламба-челична-ткаенина-нијанса-бела-45-cm---XXL
  Лачна ламба челична ткаенина нијанса бела 45 cm - XXL
  19.929,00 ден. 9.855,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 30. Модерна-лачна-светилка-бакарна-со-бела-нијанса---Arc-Basic
  Модерна лачна светилка бакарна со бела нијанса - Arc Basic
  11.385,00 ден. 6.829,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 31. Модерна-лачна-светилка-челик-со-мермерна-основа---XXL
  Модерна лачна светилка челик со мермерна основа - XXL
  15.319,00 ден. 6.729,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
4869 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
Page

Распродажба на lampaisvetlina

Осветлете го вашиот дом со подносливи цени од lampaisvetlina. Истражете разновидна понуда на пристапно осветлување, од елегантни светилки за висење и стилски фиксни светла до практични лампи за под и разновидна надворешна осветлување, сè тоа достапно на привлечливо ниски цени. Во нашиот веб-продавница, секогаш ќе најдете одговарачка лампа, дури и во распродажба! Осигурајте се дека секогаш ќе имате совршено осветлување во вашиот дом, и тоа на поднослива цена.

Осветлување со остри попусти

Нашите неделни промотивни акции не само што ви носат стилски, туку и буџет-пријатни лампи. Искористете ја оваа прилика да откриете совршено осветлување што се вклопува со вашиот уникатен вкус и стил. Кај lampaisvetlina, не само што сте осигурани за извонреден квалитет: Ако се случи нешто неочекувано, секогаш може да се осlonите на нашата гарантна полиса. На овој начин, со сигурност може да уживате во подносливото осветлување!

Динамични цени

Секоја недела, ги вреднуваме нашите цени базирани на залихи, обрт и влијанието на тековните кампањи. Цената може да биде намалена, зголемена, или остане иста како претходната недела, зависно од динамиката на потребата и понудата, како и влијанието на нашите различни кампањи. Ве молиме забележете дека попустите се важат само за ограничено време. Траењето на тековниот попуст е обележано на самиот продукт. Употребата на динамични цени обезбедува дека секогаш можеме да обезбедиме најостри попусти на нашите продукти, обезбедувајќи ви најдобри понуди за нашето осветлување.

new

New Products