Тавански светла

Прекрасни тавански светилки за вашиот дом

Таванските светла се погодни за секоја просторија. Изборот на тавански светилки зависи од големината на просторијата и атмосферата што сакате да ја создадете. Во нашиот асортиман ќе најдете и модерни и стилски тавански светилки. Купете сега!

Тавански светла
1312 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
 1. Плафонска-светилка-бела-со-ЛЕД-и-затемнување-3-светла---Julka
  Плафонска светилка бела со ЛЕД и затемнување 3-светла - Julka
  12.879,00 ден. 11.089,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Дизајнерска-таванска-светилка-црна-со-ЛЕД---Александра
  Дизајнерска таванска светилка црна со ЛЕД - Александра
  7.705,00 ден. 7.209,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Плафонска-светилка-челик-со-вклучен-LED-и-далечински-управувач---Odile
  Плафонска светилка челик со вклучен LED и далечински управувач - Odile
  28.899,00 ден. 21.559,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 4. Модерна-таванска-ламба-црна-со-ЛЕД-и-придушувач---Rondas
  Модерна таванска ламба црна со ЛЕД и придушувач - Rondas
  F
  12.879,00 ден. 8.505,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Рурална-таванска-ламба-сива-70-cm---Тапан-Јута
  Рурална таванска ламба сива 70 cm - Тапан Јута
  14.109,00 ден. 6.349,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Дизајнерско-црно-прилагодливо-3-светло---Go
  Дизајнерско црно прилагодливо 3 светло - Go
  10.785,00 ден. 6.159,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Плафонска-ламба-црна-со-златно-и-опал-стакло-8-светла---Lynn
  Плафонска ламба црна со златно и опал стакло 8 светла - Lynn
  28.649,00 ден. 16.089,00 ден.
  Of bespaar 49% als je er 2 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Арт-деко-плафонска-светилка-златна/месинг-50-cm-со-вклучен-LED---Belle
  Арт деко плафонска светилка златна/месинг 50 cm со вклучен LED - Belle
  17.189,00 ден. 15.835,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Дизајн-таванска-светилка-црна-затемнувачка---Balon
  Дизајн таванска светилка црна затемнувачка - Balon
  17.189,00 ден. 14.605,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 10. Дизајн-таванска-светилка-златна-со-ЛЕД---Belinda
  Дизајн таванска светилка златна со ЛЕД - Belinda
  15.959,00 ден. 14.235,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 11. Дизајн-таванска-светилка-црна-со-димно-стакло-6-светла---Uvas
  Дизајн таванска светилка црна со димно стакло 6 светла - Uvas
  22.489,00 ден. 13.495,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
1312 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
new

New Products