LED панели

Најдете ги вашите LED панели за секое простор овде

LED панелните светла се изразително функционални за секој простор. Нудиме широк асортиман на LED панели, од димливи панели до панели монтирани на таван, како и површински монтирани панели. Истражете го целиот наш асортиман подолу.

LED панели
33 Items
Филтри
Set Descending Direction
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 1. Плафонска-ламба-црна-80-cm-со-вклучен-LED-со-далечински-управувач---Liv
  Плафонска ламба црна 80 cm со вклучен LED со далечински управувач - Liv
  F
  11.399,00 ден. 6.779,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Плафонска-светилка-бела-120-cm-со-вклучен-LED---Liv
  Плафонска светилка бела 120 cm со вклучен LED - Liv
  E
  10.785,00 ден. 6.469,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Модерна-таванска-ламба-црна-со-вклучен-LED-120-cm---Liv
  Модерна таванска ламба црна со вклучен LED 120 cm - Liv
  E
  10.785,00 ден. 6.225,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Модерна-таванска-ламба-црна-со-вклучен-LED-80-cm---Liv
  Модерна таванска ламба црна со вклучен LED 80 cm - Liv
  D
  9.185,00 ден. 5.789,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Модерна-таванска-светилка-челик-со-вклучен-LED-80-cm---Liv
  Модерна таванска светилка челик со вклучен LED 80 cm - Liv
  D
  9.185,00 ден. 5.359,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Модерен-LED-панел-челик-40-cm-со-вклучен-LED---Liv
  Модерен LED панел челик 40 cm со вклучен LED - Liv
  E
  6.719,00 ден. 4.125,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Модерна-таванска-ламба-црна-со-вклучен-LED-40-cm---Liv
  Модерна таванска ламба црна со вклучен LED 40 cm - Liv
  E
  6.719,00 ден. 3.879,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Модерен-LED-панел-бел-со-вклучен-LED-30-cm---Orch
  Модерен LED панел бел со вклучен LED 30 cm - Orch
  3.205,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
33 Items
Филтри
Set Descending Direction

Ли сте курозни за сите предности на светло панел на LED?

Има многу придобивки од користењето на LED панели во вашиот дом. LED панелите потрошуваат значително помалку енергија во споредба со другите видови осветлување, што резултира со пониски долгорочни трошоци за енергија. Исто така, LED панелите имаат подолг просечен век на траење, делумно поради нивната помала потрошувачка на енергија и технологиите што ги користиме за нивно производство. Нашите LED панели се лесни, што ги прави лесни за монтажа на тавани и ѕидови. Тие обезбедуваат директно и функционално осветлување. Барате нешто различно? Определете се за нашите димабилни LED панели за да ја прилагодите светлината според вашите преференции. Некои панели дури ви овозможуваат да ја промените температурата на бојата, совршено за прилагодување на атмосферата на околината. Со овие предности, LED панелите се идеални за употреба дома, во канцеларии, училишта, ресторани и повеќе.

Зошто треба да изберам димабилен LED панел?

За поголема флексибилност, нудиме и LED панели со можност за димирање. Со оваа карактеристика, можете да ја прилагодите јачината на светлината по желба, што е особено корисно во простории каде потребата за осветлување се менува низ денот. Ова не е само одличен начин да ја промените атмосферата во просторија, туку и придонесува кон заштеда на енергија. Со намалување на интензитетот на светлината кога максималната светлина не е потребна, можете значително да заштедите на трошоците за енергија. Димабилен LED панел е идеален за различни средини, вклучувајќи работни места, дневни соби, спални соби или други места каде сакате да прилагодите поставките за осветлување врз основа на различни активности или времиња од денот.

Ви треба помош во изборот на вистинскиот LED панел?

Изборот на вистинскиот LED панел може да биде предизвик. Ние сме тука да помогнеме. Ако ви треба совет или имате прашање за LED панел светилките, слободно контактирајте го нашиот сервис за корисници преку чет, телефон или е-пошта. Заедно ќе најдеме решение!

new

New Products