LED светла во вид на лента

LED светла во вид на лента на залиха!

LED светлата во вид на лента со различни комбинации на бои и затемнувач му го даваат посакуваниот изглед на вашиот ентериер! Бидејќи LED лентите обично се водоотпорни, опциите за осветлување се бескрајни. LED лентите имаат долг работен век и ниска потрошувачка на енергија.

LED светла во вид на лента
6 Items
Филтри
Set Descending Direction
 1. Флексибилна-LED-лента-5-метри-повеќебојна-RGB---Teania
  Флексибилна LED лента 5 метри повеќебојна RGB - Teania
  3.205,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Паметна-LED-лента-RGBW-5-метри-24W-со-вклучен-драјвер
  Паметна LED лента RGBW 5 метри 24W со вклучен драјвер
  G
  2.465,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Флексибилна-LED-лента-5-метри-повеќебојна-RGB---Teania
  Флексибилна LED лента 5 метри повеќебојна RGB - Teania
  2.095,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
6 Items
Филтри
Set Descending Direction
new

New Products