Висечки LED светла

Висечки LED светла за совршена атмосфера!

Висечките LED светла може привлечно да ја осветлат вашата дневна соба или трпезаријата и да се користат како осветлување на просторот за работа. Спуштеното LED осветлување има долг работен век и ниска потрошувачка на енергија. Во нашиот асортиман ќе ги најдете совршените висечки LED светилки кои се идеални за вашиот животен стил!

Висечки LED светла
105 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
 1. Дизајн-висечка-светилка-златна-72-cm-со-вклучен-LED-затемнување---Rowan
  Дизајн висечка светилка златна 72 cm со вклучен LED затемнување - Rowan
  25.199,00 ден. 21.629,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 2. Висечка-ламба-црна-со-златна-внатрешност-вкл.-LED---Balo-4
  Висечка ламба црна со златна внатрешност вкл. LED - Balo 4
  F
  17.559,00 ден. 8.689,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Дизајн-висечка-светилка-златна-вкл.-LED-91-cm---Belinda
  Дизајн висечка светилка златна вкл. LED 91 cm - Belinda
  23.355,00 ден. 21.319,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Moderne-hanglamp-zwart-incl.-LED-10-lichts---Stanislas
  Moderne hanglamp zwart incl. LED 10-lichts - Stanislas
  17.499,00 ден. 15.775,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Дизајн-висечка-светилка-златна-вкл.-LED-60-cm---Belinda
  Дизајн висечка светилка златна вкл. LED 60 cm - Belinda
  19.039,00 ден. 17.255,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Дизајн-висечка-светилка-црна-55cm-со-вклучен-LED-затемнување---Rowan
  Дизајн висечка светилка црна 55cm со вклучен LED затемнување - Rowan
  20.269,00 ден. 16.575,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
105 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
new

New Products