Преинсталирачки надворешни светла

Најдете го совршеното полнење на надворешно светло овде

Создадете амбиент во вашата градина или на вашата тераса со полнење на надворешни светла. Барате убава полнење маса лампа, ѕидна лампа или подна лампа за надворешна употреба? Lampaisvetlina има она што го барате. Погодно кога немате електрична енергија надвор. Брзо погледнете и направете ваша нарачка!

Преинсталирачки надворешни светла
34 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
 1. Комплет-од-2-столни-ламби-со-бел-пламен-ефект-на-полнење-IP44---Stard
  Комплет од 2 столни ламби со бел пламен ефект на полнење IP44 - Stard
  6.335,00 ден. 3.305,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Сточна-ламба-бела-IP44-со-звучник-со-блутут---Storm-Music
  Сточна ламба бела IP44 со звучник со блутут - Storm Music
  7.299,00 ден. 4.295,00 ден.
  Of bespaar 47% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 3. Сточна-светилка-во-бела-боја-вкл.-LED-3-чекор-затемнување-IP44---Espace
  Сточна светилка во бела боја вкл. LED 3-чекор затемнување IP44 - Espace
  2.455,00 ден. 2.109,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Црна-столна-светилка-вкл.-LED-со-3-степени-затемнување-IP44---Espace
  Црна столна светилка вкл. LED со 3-степени затемнување IP44 - Espace
  2.455,00 ден. 2.109,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Сточна-ламба-сива-вкл.-LED-3-чекор-затемнување-IP44---Espace
  Сточна ламба сива вкл. LED 3-чекор затемнување IP44 - Espace
  2.455,00 ден. 2.109,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Модерна-столна-ламба-со-бел-пламен-ефект-на-полнење-IP44---Stard
  Модерна столна ламба со бел пламен ефект на полнење IP44 - Stard
  4.599,00 ден. 1.715,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Tafellamp-wit-oplaadbaar-incl.-LED-en-dimmer-IP54---Jude
  Tafellamp wit oplaadbaar incl. LED en dimmer IP54 - Jude
  2.455,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 8. Tafellamp-zwart-oplaadbaar-incl.-LED-en-dimmer-IP54---Jude
  Tafellamp zwart oplaadbaar incl. LED en dimmer IP54 - Jude
  2.455,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 9. Tafellamp-grijs-oplaadbaar-incl.-LED-en-dimmer-IP54---Jude
  Tafellamp grijs oplaadbaar incl. LED en dimmer IP54 - Jude
  2.455,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 10. Tafellamp-wit-incl.-LED-dimbaar-en-oplaadbaar-RGB-IP54---Murdock
  Tafellamp wit incl. LED dimbaar en oplaadbaar RGB IP54 - Murdock
  2.145,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 11. Tafellamp-RGB-oplaadbaar-IP54---Pion
  Tafellamp RGB oplaadbaar IP54 - Pion
  1.839,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 12. Tafellamp-zwart-incl.-LED-dimbaar-en-oplaadbaar-IP54---Murdock
  Tafellamp zwart incl. LED dimbaar en oplaadbaar IP54 - Murdock
  1.779,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 13. Tafellamp-wit-incl.-LED-dimbaar-en-oplaadbaar-IP54---Murdock
  Tafellamp wit incl. LED dimbaar en oplaadbaar IP54 - Murdock
  1.779,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
34 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction

Водоотпорни напонски светилки за полнење

Сите наши надворешни светилки на батерии имаат минимален IP рејтинг од IP44, што значи дека се отпорни на прскање. Кога ќе почнат да паѓаат првите капки дожд или некој ќе преврти чаша, не мора да се грижите за оваа нова преносна маса ламба. Супер практично! Оваа безжична надворешна светлина може лесно да се преполни кога ќе се истроши. Супер одржливо, бидејќи не е секогаш поврзана со струја. Накратко, нашите батериски градински светилки обезбедуваат не само осветлување, туку и мир во умот и допир на одржливост.

Земете ја вашата бежична надворешна ламба со вас!

Ништо не е по натраг од тоа да седиш надвор во мракот, додека времето уште е убаво. Со преносливо надворешно светло, повеќе нема да имаш тоа проблем! Со предноста на претходно полнење, уживаш во крајната флексибилност и можеш да ги користиш овие надворешни светилки со батерии каде и кога што сакаш. Вземи безжичното надворешно светло таму каде што се собираат гостите, или го донеси внатре кога ќе стане малку поладно. Изборот е твој: било дали е светло за градина со батерија, безжично надворешно светло или било кој друг тип. На Lampaisvetlina ќе најдеш совршено решение за твоите потреби. Претвори го секој надворешен простор во атмосферска оаза со нашите удобни и стилски лампи на батерии.

Имате проблеми со одлучувањето?

Изборот од нашата широка селекција на преостапни надворешни светла може бити предизвик. Дали ви е потребен совет или имате прашање? Тогаш контактирајте го нашиот сервис за корисници преку функцијата за разговор, телефонски или преку е-пошта и ние ќе одговориме на сите вашите прашања. Без разлика дали станува збор за направа на надворешно светло на батерии, светло за градина на батерии или безжично надворешно светло, заедно со нас, сосема ќе го најдете вашиот идеален решение за осветлување.

new

New Products