Кујнско осветлување

Сите кујнски светла на дофат!

Кујнските светла се многу важни! Барате кујнско осветлување за над кујнската маса или за осветлувањето во кујната што ја осветлуваат кујнската работна маса? Во нашиот асортиман ќе најдете кујнски светилки, насочени светла, ѕидни светилки и кујнски ламби кои ги задоволуваат вашите потреби.

Кујнско осветлување
3934 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
 1. Плафонска-светилка-бела-со-ЛЕД-и-затемнување-3-светла---Julka
  Плафонска светилка бела со ЛЕД и затемнување 3-светла - Julka
  12.879,00 ден. 11.089,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Комплет-од-2-модерни-подни-светилки-LED-хромирани---Line-up
  Комплет од 2 модерни подни светилки LED хромирани - Line-up
  16.575,00 ден. 6.719,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 3. Плафонски-вентилатор-бел-со-ефект-на-ѕвезда-за-затемнување---Climo
  Плафонски вентилатор бел со ефект на ѕвезда за затемнување - Climo
  F
  13.495,00 ден. 10.599,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Дизајнерска-таванска-светилка-црна-со-ЛЕД---Александра
  Дизајнерска таванска светилка црна со ЛЕД - Александра
  7.705,00 ден. 7.209,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Модерен-еднофазен-железнички-систем-со-4-точки-црно---Jeana
  Модерен еднофазен железнички систем со 4 точки црно - Jeana
  12.015,00 ден. 4.865,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Паметен-1-фазен-шински-систем-со-14-WiFi-GU10-црно---Jeana
  Паметен 1-фазен шински систем со 14 WiFi GU10 црно - Jeana
  G
  50.829,00 ден. 23.119,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Класичен-лустер-беж-8-светилки---Армас
  Класичен лустер беж 8-светилки - Армас
  31.359,00 ден. 26.125,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Класичен-челичен-лустер-со-8-светла---Армас
  Класичен челичен лустер со 8 светла - Армас
  31.359,00 ден. 26.125,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Модерен-3-фазен-систем-за-пруга-бела-со-4-точки-3000-4000K---Правилник-38
  Модерен 3-фазен систем за пруга бела со 4 точки 3000-4000K - Правилник 38
  62.169,00 ден. 22.895,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 10. Модерен-железнички-систем-црна-со-4-точки-3-фазен---Линијар
  Модерен железнички систем црна со 4 точки 3-фазен - Линијар
  51.695,00 ден. 23.105,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 11. Сет-од-10-вдлабнати-дамки-бело-со-црно---Carree
  Сет од 10 вдлабнати дамки бело со црно - Carree
  13.495,00 ден. 8.075,00 ден.
  Of bespaar 46% als je er 2 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 12. Арт-Деко-ѕидна-светилка-бакарна-105-cm-2-светло---Лауф
  Арт Деко ѕидна светилка бакарна 105 cm 2-светло - Лауф
  12.265,00 ден. 6.045,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 13. Паметна-подна-ламба-сива-со-бела-плисирана-сенка-вкл.-Wifi-A60---Classico
  Паметна подна ламба сива со бела плисирана сенка вкл. Wifi A60 - Classico
  E
  16.885,00 ден. 7.579,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
 14. Арт-деко-столна-ламба-златна-со-бело-стакло---Изабела
  Арт деко столна ламба златна со бело стакло - Изабела
  6.159,00 ден. 3.079,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 15. Арт-Деко-висечка-светилка-кристал-40cm-злато---Цезар
  Арт Деко висечка светилка кристал 40cm злато - Цезар
  55.389,00 ден. 25.079,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 16. Винтиџ-ѕидна-ламба-златна---Ботаница
  Винтиџ ѕидна ламба златна - Ботаница
  7.335,00 ден. 4.619,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 17. Индустриска-ѕидна-ламба-црна-со-златно-круг---Чешел
  Индустриска ѕидна ламба црна со златно круг - Чешел
  12.879,00 ден. 4.435,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 18. Модерна-точка-бела-9-cm-со-вклучен-LED-IP65---Blanca
  Модерна точка бела 9 cm со вклучен LED IP65 - Blanca
  E
  609,00 ден. 429,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 19. Арт-деко-висечка-ламба-црна-со-опал-стакло-8-светло-кружно---Uvas
  Арт деко висечка ламба црна со опал стакло 8-светло кружно - Uvas
  41.835,00 ден. 23.905,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 20. Рурална-столна-ламба-дрво-со-природно-вкл.-LED-G170---Блок
  Рурална столна ламба дрво со природно вкл. LED G170 - Блок
  6.469,00 ден. 3.865,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 21. Арт-деко-висечка-светилка-црна-со-димно-стакло-6-светла---Кевин
  Арт деко висечка светилка црна со димно стакло 6 светла - Кевин
  43.439,00 ден. 20.445,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 22. Модерна-висечка-светилка-бела-70-cm---Magna
  Модерна висечка светилка бела 70 cm - Magna
  30.129,00 ден. 19.655,00 ден.
  Of bespaar 41% als je er 2 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
3934 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
new

New Products