Материјали за монтирање

Пронајдете идеален материјал за фиксирање за вашите лампи!

Купете монтажен материјал кај lampaisvetlina за лесна монтажа на осветлувањето. Нашата селекција нуди решенија за безбедна и стилска монтажа.

Материјали за монтирање
12 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
 1. Плафонска-плоча-црна-120cm-за-2,-3-или-5-висечки-светилки
  Плафонска плоча црна 120cm за 2, 3 или 5 висечки светилки
  5.235,00 ден. 3.449,00 ден.
  Of bespaar 37% als je er 2 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Сет-од-три-прстени-за-вдлабнатини-од-нерѓосувачки-челик
  Сет од три прстени за вдлабнатини од нерѓосувачки челик
  3.135,00 ден. 1.445,00 ден.
  Of bespaar 59% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Челична-мелена-шипка-со-материјал-за-монтирање
  Челична мелена шипка со материјал за монтирање
  2.339,00 ден. 1.355,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Навлака-за-кабел-со-лиена-смола
  Навлака за кабел со лиена смола
  1.539,00 ден. 1.154,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Прстен-за-полнење-бело-за-вдлабнати-рефлектори-7,5---13-cm---Spacer
  Прстен за полнење бело за вдлабнати рефлектори 7,5 - 13 cm - Spacer
  1.045,00 ден. 615,00 ден.
  Of bespaar 47% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 6. Прстен-за-полнење-црн-за-вдлабнати-рефлектори-7,5---13-cm---Spacer
  Прстен за полнење црн за вдлабнати рефлектори 7,5 - 13 cm - Spacer
  1.045,00 ден. 555,00 ден.
  Of bespaar 52% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Прстен-за-полнење-од-нерѓосувачки-челик-за-вдлабнати-рефлектори-7,5---13-cm---Spacer
  Прстен за полнење од нерѓосувачки челик за вдлабнати рефлектори 7,5 - 13 cm - Spacer
  1.045,00 ден. 489,00 ден.
  Of bespaar 58% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Навлака-со-еден-кабел-за-подземно-поврзување-IP68
  Навлака со еден кабел за подземно поврзување IP68
  615,00 ден. 461,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Квадратна-покривна-плоча-10x10cm-бела-RAL-9016
  Квадратна покривна плоча 10x10cm бела RAL 9016
  489,00 ден. 366,75 ден.
  Of bespaar 32% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 10. Тркалезна-покривна-плоча-11cm-бела-RAL-9016
  Тркалезна покривна плоча 11cm бела RAL 9016
  489,00 ден. 366,75 ден.
  Of bespaar 32% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 11. Прстен-на-труп-од-E27-до-E14
  Прстен на труп од E27 до E14
  305,00 ден. 228,75 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
12 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
new

New Products