Тавански LED светла

Тавански LED светла во разни стилови на располагање веднаш!

Таванските LED светилки се погодни за секоја просторија во домот и ќе го осветлат вашиот ентериер на посебен начин. Во lampaisvetlina ќе најдете тавански LED светла за домови со секаков стил, има по нешто за секого! Разгледајте какви тавански LED светла има во Велика Британија. LED осветлувањето има многу долг работен век и ниска потрошувачка на енергија.

Тавански LED светла
229 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
 1. Плафонска-светилка-бела-со-ЛЕД-и-затемнување-3-светла---Julka
  Плафонска светилка бела со ЛЕД и затемнување 3-светла - Julka
  12.879,00 ден. 11.089,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Дизајнерска-таванска-светилка-црна-со-ЛЕД---Александра
  Дизајнерска таванска светилка црна со ЛЕД - Александра
  7.705,00 ден. 7.209,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 3. Модерна-таванска-ламба-црна-со-ЛЕД-и-придушувач---Rondas
  Модерна таванска ламба црна со ЛЕД и придушувач - Rondas
  F
  12.879,00 ден. 8.505,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Плафонска-светилка-челик-со-вклучен-LED-и-далечински-управувач---Odile
  Плафонска светилка челик со вклучен LED и далечински управувач - Odile
  28.899,00 ден. 21.559,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Арт-деко-плафонска-светилка-златна/месинг-50-cm-со-вклучен-LED---Belle
  Арт деко плафонска светилка златна/месинг 50 cm со вклучен LED - Belle
  17.189,00 ден. 15.835,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Дизајн-таванска-светилка-златна-со-ЛЕД---Belinda
  Дизајн таванска светилка златна со ЛЕД - Belinda
  15.959,00 ден. 14.235,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Дизајн-таванска-светилка-бела-RGB-со-вклучен-LED-100-cm---Плочка
  Дизајн таванска светилка бела RGB со вклучен LED 100 cm - Плочка
  15.959,00 ден. 13.065,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Дизајнерска-таванска-светилка-црна-со-ЛЕД-и-придушувач---Krisscross
  Дизајнерска таванска светилка црна со ЛЕД и придушувач - Krisscross
  14.109,00 ден. 12.635,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Дизајн-таванска-светилка-бела-RGB-со-вклучен-LED-45-cm---Плочка
  Дизајн таванска светилка бела RGB со вклучен LED 45 cm - Плочка
  14.109,00 ден. 12.635,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
229 Items
Филтри
Set Descending Direction
Page
new

New Products