Полнежно осветлување

Пронајдете ги перфектните лампи со батерии тука

Несете амбиент во вашиот дом со нашите полниви лампи. Благодарение на нивниот безжичен дизајн, тие можат лесно да се поместат без да бидат поврзани со контакт. Освен практичниот аспект, безжичните лампи исто така се апсолутен тренд во дизајнот!

Полнежно осветлување
55 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
Page
 1. Сточна-ламба-бела-IP44-со-звучник-со-блутут---Storm-Music
  Сточна ламба бела IP44 со звучник со блутут - Storm Music
  7.319,00 ден. 4.245,00 ден.
  Of bespaar 48% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 2. Tafellamp-brons-3-staps-dimbaar-in-kelvin-oplaadbaar---Dolce
  Tafellamp brons 3-staps dimbaar in kelvin oplaadbaar - Dolce
  4.979,00 ден. 3.734,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Tafellamp-zwart-3-staps-dimbaar-in-kelvin-oplaadbaar---Tazza
  Tafellamp zwart 3-staps dimbaar in kelvin oplaadbaar - Tazza
  4.675,00 ден. 3.506,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Tafellamp-brons-3-staps-dimbaar-in-kelvin-oplaadbaar---Tazza
  Tafellamp brons 3-staps dimbaar in kelvin oplaadbaar - Tazza
  4.675,00 ден. 3.506,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Комплет-од-2-столни-ламби-со-бел-пламен-ефект-на-полнење-IP44---Stard
  Комплет од 2 столни ламби со бел пламен ефект на полнење IP44 - Stard
  5.179,00 ден. 3.015,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Столна-ламба-на-полнење-30-cm-IP44-бела---Storm-Small
  Столна ламба на полнење 30 cm IP44 бела - Storm Small
  4.919,00 ден. 2.335,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Модерна-столна-ламба-црна-на-полнење---Moxie
  Модерна столна ламба црна на полнење - Moxie
  2.705,00 ден. 2.028,75 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Модерна-столна-ламба-бела-на-полнење---Moxie
  Модерна столна ламба бела на полнење - Moxie
  2.705,00 ден. 2.028,75 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Модерна-столна-ламба-месинг-на-полнење---Poppie
  Модерна столна ламба месинг на полнење - Poppie
  2.579,00 ден. 1.934,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 10. Moderne-tafellamp-chroom-oplaadbaar---Poppie
  Moderne tafellamp chroom oplaadbaar - Poppie
  2.579,00 ден. 1.934,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 11. Moderne-tafellamp-staal-oplaadbaar---Poppie
  Moderne tafellamp staal oplaadbaar - Poppie
  2.579,00 ден. 1.934,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 12. Сточна-светилка-во-бела-боја-вкл.-LED-3-чекор-затемнување-IP44---Espace
  Сточна светилка во бела боја вкл. LED 3-чекор затемнување IP44 - Espace
  2.459,00 ден. 1.844,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 13. Црна-столна-светилка-вкл.-LED-со-3-степени-затемнување-IP44---Espace
  Црна столна светилка вкл. LED со 3-степени затемнување IP44 - Espace
  2.459,00 ден. 1.844,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 14. Сточна-ламба-сива-вкл.-LED-3-чекор-затемнување-IP44---Espace
  Сточна ламба сива вкл. LED 3-чекор затемнување IP44 - Espace
  2.459,00 ден. 1.844,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 15. Сточна-ламба-со-3-степени-LED-со-можност-за-полнење---телескоп
  Сточна ламба со 3-степени LED со можност за полнење - телескоп
  2.399,00 ден. 1.799,25 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
55 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
Page

Полнливи Лампи: Практични и Атмосферски

Дали сакате да осветлите удобен агол во дневната соба, да креирате добродојна спална или да го направите вашиот градина податлив на атмосфера, нашите лампи со батерии нудат идеално решение. Додајте стилен допир на вашиот интериор со нашите уникатни преинсталиративни лампи. Дали лампата е празна? Нема проблем, безжичните лампи се лесни за преинсталирање. И ова не е сè - скоро сите наши безжични лампи се димабилни, овозможувајќи ви да поставите совршена атмосфера за секоја прилика. Изберете нежна светлина за романтична вечер или јака светлина за осветлување на читачкиот агол, нашите батериски лампи обезбедуваат флексибилност што ви е потребно.

Флексибилност со безжични лампи

Со преносливите лампи од lampaisvetlina, секогаш сте подготвени за атмосферска светлина. Нивно полнење предвремено е лесно и уживајте во максимална флексибилност, што ви овозможува да ги користите лампите каде и кога што сакате. Дали сакате да создадете удобност внатре или пак седнете надвор во смирувачка атмосфера, Lampaisvetlina нуди широка колекција на батериски надворешни лампи што издржуваат неминовните додири на дождот. На lampaisvetlina ќе најдете батериски лампи што ви одговараат. Претворете го секој простор во удобно место со нашите практични и стилски безжични лампи. Искусете го флексибилитетот на осветлувањето, било кога и било каде, со лампите од lampaisvetlina.

Не можете сами да се снајдете? 

Изборот од нашата обимна понуда на презаржливи ламби може да биде предизвик. Потребувате совет или имате прашање? Контактирајте го нашиот кориснички сервис преку чет функцијата, телефон или е-пошта, и ние ќе ги одговориме на сите вашите прашања. Заедно со нас, сигурно ќе го најдете вашиот идеален безжичен ламб.

new

New Products