Подесливи масни лампи

Пронајдете ја совршената подеслива масна светилка овде

Донесете амбиент и флексибилност во секој агол од вашиот дом со нашите масни лампи со батерии. Откријте ја слободата на безжичното осветлување, совршено за употреба надвор и внатре. Со практичните и тренди дизајни на нашите безжични масни светилки, ќе уживате во удобноста на преносливото безжично осветлување. Истражете ја нашата колекција и донесете топла светлина во вашиот дом со нашите префатливи масни лампи!

Подесливи масни лампи
109 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
Page
 1. Set-van-12-tafellampen-goud-RGBW-oplaadbaar-incl.-laadstation---Alessia
  Set van 12 tafellampen goud RGBW oplaadbaar incl. laadstation - Alessia
  98.285,00 ден. 67.969,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 2. Set-van-2-retro-tafellampen-rose-goud-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen rose goud oplaadbaar IP44 - Granny
  6.019,00 ден. 5.115,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Set-van-2-retro-tafellampen-gunmetal-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen gunmetal oplaadbaar IP44 - Granny
  6.019,00 ден. 5.115,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Set-van-2-retro-tafellampen-koper-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen koper oplaadbaar IP44 - Granny
  6.019,00 ден. 5.115,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Set-van-2-tafellampen-mushroom-zwart-incl.-LED-oplaadbaar---Ivan
  Set van 2 tafellampen mushroom zwart incl. LED oplaadbaar - Ivan
  7.655,00 ден. 4.989,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Set-van-2-retro-tafellampen-zwart-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen zwart oplaadbaar IP44 - Granny
  5.269,00 ден. 4.478,65 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Set-van-2-retro-tafellampen-off-white-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen off-white oplaadbaar IP44 - Granny
  5.269,00 ден. 4.478,65 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Set-van-2-retro-tafellampen-oranje-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen oranje oplaadbaar IP44 - Granny
  5.269,00 ден. 4.478,65 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Set-van-2-retro-tafellampen-mineraal-blauw-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen mineraal blauw oplaadbaar IP44 - Granny
  5.269,00 ден. 4.478,65 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 10. Set-van-2-retro-tafellampen-donkerbrons-oplaadbaar-IP44---Granny
  Set van 2 retro tafellampen donkerbrons oplaadbaar IP44 - Granny
  5.269,00 ден. 4.478,65 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 11. Сточна-ламба-бела-IP44-со-звучник-со-блутут---Storm-Music
  Сточна ламба бела IP44 со звучник со блутут - Storm Music
  7.335,00 ден. 4.315,00 ден.
  Of bespaar 44% als je er 2 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 12. Set-van-2-tafellampen-mushroom-zwart-incl.-LED-oplaadbaar---Louise
  Set van 2 tafellampen mushroom zwart incl. LED oplaadbaar - Louise
  6.439,00 ден. 4.129,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 13. Set-van-2-buiten-tafellampen-zwart-incl.-LED-en-dimmer-oplaadbaar---Sjarel
  Set van 2 buiten tafellampen zwart incl. LED en dimmer oplaadbaar - Sjarel
  5.145,00 ден. 4.369,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 14. Set-van-2-buiten-tafellampen-goud-incl.-LED-en-dimmer-oplaadbaar---Sjarel
  Set van 2 buiten tafellampen goud incl. LED en dimmer oplaadbaar - Sjarel
  5.145,00 ден. 4.369,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 15. Комплет-од-2-столни-ламби-со-бел-пламен-ефект-на-полнење-IP44---Stard
  Комплет од 2 столни ламби со бел пламен ефект на полнење IP44 - Stard
  9.239,00 ден. 4.129,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 16. Надворешна-столна-ламба,-темно-сива-со-вклучена-LED-диода-на-полнење---Yara
  Надворешна столна ламба, темно сива со вклучена LED диода на полнење - Yara
  7.949,00 ден. 4.155,00 ден.
  Of bespaar 50% als je er 3 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 17. Сет-од-2-Надворешни-столни-ламби-со-печурки-бело-на-полнење---Keira
  Сет од 2 Надворешни столни ламби со печурки бело на полнење - Keira
  6.039,00 ден. 3.265,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 18. Ретро-столна-ламба-розово-злато-IP44-на-полнење---Баба
  Ретро столна ламба розово злато IP44 на полнење - Баба
  4.919,00 ден. 2.769,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 19. Ретро-столна-ламба-Gunmetal-на-полнење-IP44---Баба
  Ретро столна ламба Gunmetal на полнење IP44 - Баба
  4.919,00 ден. 2.769,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 20. Ретро-столна-ламба-Бакарна-полнење-IP44---Баба
  Ретро столна ламба Бакарна полнење IP44 - Баба
  4.919,00 ден. 2.769,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
109 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
Page

Полнливи масни ламби: практични и стилски

Откријте ја совршената комбинација на практичниот, но стилскиот дизајн со нашата колекција на безжични масни ламби. Дали сакате да креирате удобна атмосфера на вашата тераса, ви треба лампа за читање за ноќната табла или сакате да додадете акцент во вашата дневна соба без проблеми со стручни приклучоци: нашите преинсталирани масни ламби се идеалното решение! Со модерен дизајн, нашите батериски масни ламби се совршено вклопуваат во секој интериор. Од класичен, модерен интериор до современ, минималистички. Безжичните масни ламби лесно се преместуваат без ограничување на локацијата на стручните приклучоци. Изберете практичност и стил со нашите преинсталирани масни ламби и донесете допир на осветлување во секоја соба во вашиот дом или канцеларија.

Искусете ја многустраничноста на безжичните масни лампи

Со удобноста на претходното полнење, нашите ламби нудат најголема флексибилност, па можете да ги користите каде и кога што посакате. Благодарение на нивниот практичен големина и безжичниот дизајн, можете лесно да ги преместите од внатрешниот во надворешниот простор и обратно. Ламбата може да ја претплатите така што секогаш ќе имате амбиентално осветлување! Во нашата понуда, ќе најдете презаредливи масни светила кои може да се полнат преку удобен USB-C кабел. Покрај тоа, нашите безжични масни светила се со димибилна светлина, што ви овозможува да ја прилагодите осветлувањето за секоја прилика и расположение. Дали се одлучувате за светла светлина за читање или меко светење за релаксирачка вечер, нашите безжични масни светила создаваат совршена атмосфера.

Дали ви треба помош за да го разберете?

Не се грижете! Нашата експертска тим е тука за да помогне. Дали ви треба совет или имате прашање, ние сме само клик, повик или е-пошта далеку. Со нашиот чет, телефонска поддршка и поддршка преку е-пошта, ние сме тука за да одговориме на сите вашите прашања и да ве насочиме кон идеалната преносна лампа за маса која ги задоволува вашите потреби. Заедно со нас, сигурно ќе најдете идеално решение за осветлување!

new

New Products