Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 E27 LED топчести светилки со затемнување P45 5W 470 lm 2700K

915,00 ден. 859,00 ден.
Discount is 56,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 859,00 ден. 6% Попуст
  • 2 x 816,05 ден. 1.632,10 ден. 11% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Вистински креатор на атмосфера за вашиот дом! Оваа E27 LED светилка со топчести влакно има излезна светлина од 470 лумени и емитува топла светлина. Благодарение на фитингот E27, оваа светилка е широко применлива. Да се внимава на; овој извор на светлина е топчеста светилка и е висок 7,8 cm со дијаметар од 4,5 cm. Затоа ќе биде премногу мал за некои светилки.
Бидејќи е LED извор на светлина, тој е многу енергетски ефикасен и трае долго време. Топлото светло исто така се затемнува (не е вклучено регулаторот) што создава уште поголема атмосфера. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02237
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени470
Работен век 20000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881074004
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет3
Тежина20 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,5 cm - висина 7,8 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!