Подовни лампи за полнење

Најдете ги вашите подовни лампи на батерии тука

Донесете удобност во вашиот дом или градина со нашите преносливи светилки. Искусете го сами практичниот и модерен аспект на светилките со батерии, бесжични, практични и модерни подови светилки. Откријте ја нашата колекција и осветлете го вашиот простор на ваш начин!

Подовни лампи за полнење
4 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
4 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction

Безжични подни лампи, практични и стилски

Батериските стоечки лампи нудат универзално и флексибилно решение за осветлување за било која соба. Со удобноста на бежичното управување, овие лампи може да се постават слободно, без брига за локацијата на приклучоците. Дали ви треба дополнителна светлина додека читате во удобен агол на дневната, сакате да креирате атмосферичен простор во спалната или сакате да осветлите надворешно место без мачење со кабли. Батериските стоечки лампи нудат слобода за осветлување на било кој простор на начинот што го сакате. Забележете дека ако изберете стоечка лампа за надворешна употреба, лампата мора да има минимална IP оценка од IP44 или повисока. Тогаш лампата е погодна за надворешна употреба. Нашите безжични стоечки лампи се достапни во различни стилови, од модерни до индустриски. Па така, секогаш можете да најдете права стоечка лампа која совршено одговара на вашиот интериор. Во кратки, безжичните стоечки лампи се идеален избор за оние кои бараат удобност, флексибилност и стил во своето осветлување.

Полнење на нашите подни лампи

Во нашата понуда ќе најдете стојни ламби кои можат да се полни преку USB-C кабел. Исто така нудиме стојни ламби кои работат на сончева енергија, што не само што е одржливо туку и лесно за употреба. Благодарение на опциите за полнење, ламбите можат да се користат внатре и надвор. Дали предпочитате модерна технологија или еколошки решенија, ние имаме перфектна опција за осветлување за вас

Имате ли некакви прашања за нашите подни лампи што се полнеат?

Дали сакате да дознаете повеќе за техничките спецификации, трајноста или не можете да направите прави избор? Не се колебајте да контактирате нашиот тим за корисничка поддршка. Можете тоа лесно да го направите преку чет функцијата, е-поштата или телефонски. Со задоволство ќе ви помогнеме! Заедно, ќе дојдеме до најдобро решение за вас.

new

New Products