Полнливи ѕидни светла

Најдете ја тука совршената батерија за работа на светло на ѕид

Откријте ја најголемата слобода во осветлувањето со нашата колекција на преносни светилки за полнење на ѕидовите! Со нивниот безжичен дизајн и удобноста на батериите, нашите светилки за ѕидови обезбедуваат перфектно решение за било кој простор. Било дека барате амбиентално осветлување за ходникот, практично решение за спалната или стилски додаток за дневната соба, ние имаме идеална ѕидна лампа за вас. Истражете го нашиот асортиман сега и најдете ја перфектната преносна светилка за полнење тука која ќе го направи вашиот простор да заблиска!

Полнливи ѕидни светла
5 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
 1. Set-van-2-wandlampen-wit-incl.-LED-en-touch-dimmer-oplaadbaar---Joris
  Set van 2 wandlampen wit incl. LED en touch dimmer oplaadbaar - Joris
  4.199,00 ден. 3.815,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Set-van-2-wandlampen-zwart-incl.-LED-en-touch-dimmer-oplaadbaar---Joris
  Set van 2 wandlampen zwart incl. LED en touch dimmer oplaadbaar - Joris
  4.595,00 ден. 4.169,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
5 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction

Зидна светилка на батерии: практична и модерна

Полнливите зидни светилки нудат практично осветлување без мачењето со провлачење на жици. Модерните бесжични зидни лампи ги комбинираат леснотијата на користење со трендовски дизајн. Затоа, тие не се само функционални, туку и додаваат стил на било кој интериор. Со нивниот бесжичен дизајн, тие се погодни за секој простор. Било дека се истакнуваат уметничките дела на ѕидот или се создава удобна атмосфера во спалната соба. Лесно донесете амбиент во вашиот дом со зидните светилки на батерии од lampaisvetlina. Во кратки црти, светилките на батерии се идеален избор за оние кои бараат практичност, флексибилност и стил во осветлувањето.

Откријте ги можностите на нашата презаредлива ѕидна лампа

Искусете го најголемото удобност со нашите на батерии работења зидни светла. Благодарение на можноста да ги полните со USB кабел, не ви треба фиксна светлосна точка и можете да ги закачите каде што сакате. Оваа разновидност значи дека можете да создадете перфектно решение за осветлување за секоја соба во куќата. Тие нудат флексибилност за лесно преместување на различни локации. Покрај тоа, нашето презарежливо зидно светло е со димливост, што ви овозможува да го прилагодите светлото според вашите потреби и да создадете желаната атмосфера. Со нашите зидни лампи, осветлувањето на вашиот дом е полесно од кога било.

Ти треба ли помош за да разбереш?

Не се бринете! Нашата експертска тим е тука за да помогне. Дали ви треба совет или имате прашање, ние сме само на еден клик, повик или е-пошта далеку. Со нашата чет-поддршка, телефонска поддршка и поддршка преку е-пошта, ние сме тука за да одговориме на сите вашите прашања и да ве насочиме кон идеалната батериска лампа која ги задоволува вашите потреби. Заедно со нас, сигурно ќе најдете идеално решение за осветлување!

new

New Products