Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 10 G4 LED светилки 1.2W 100lm 3000 K

4.895,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Совршена замена за традиционалната халогена ламба. Оваа мала LED светилка со G4 фитинг има добар изглед кој се приближува до оној на халоген. Изворот на светлина е висок 4 cm и има дијаметар од 1,4 cm. Поради 100 лумени и 3000 келвини, дава топла бела светлина. Енергетски ефикасен и гарантира илјадници часови на горење... Идеален! Сега уште поевтино како сет од 10!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02070
МонтажаG4
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 1.2 watt
Вкупно лумени100
Работен век 20000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето12
Генерално 
EAN08718881065569
БрендCalex
Број на парчиња во сет10
Тежина5 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 1,4 cm - висина 4 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!