Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 E14 LED светилки со топчести нишки со затемнување 3W 350lm 2700K

1.285,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Цврст извор на светлина со LED влакно со фитинг E14. Со тоа што повеќе не се разликуваат „нишките“ од вистинската сијалица. Специјално направен за да се создаде вистинската атмосфера и исто така да гори илјадници часови со 2700 Келвини. Со излезна светлина од 350 лумени, оваа светилка е мала моќност! Изворот на светлина е висок 7,8 cm и има дијаметар од 4,5 cm. Одлична замена за сијалицата. Сега екстра прифатлива во сет од 3 извори на светлина!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02008
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 3.5 watt
Вкупно лумени350
Работен век 15000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881064920
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина60 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,5 cm - висина 7,8 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!