Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 GU10 LED сијалица COB 5W 450LM 3000K

2.759,00 ден. 1.809,00 ден.
Или заштедете до 41% на цената по парче ако купите 6
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.809,00 ден. 34% Попуст
  • 3 x 1.718,55 ден. 5.155,65 ден. 38% Попуст
  • 6 x 1.628,10 ден. 9.768,60 ден. 41% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Овој извор на светлина GU10 може да ги обезбеди вашите точки со топла бела светлина со која можете оптимално да го осветлите вашиот дом. Ова GU10 LED светло има многу часови на горење, имено; 25.000 часа! Атмосферска светлина низ 450 лумени и топла бела светлина од 3000 Келвини. Висок е 5,5 cm и има дијаметар од 5 cm. Мал креатор на расположение!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02192
МонтажаGU10
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени450
Работен век 25000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881072994
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина0.4 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 5 cm - висина 5,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!