Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 GU10 LED светилка 6W 425 лумен 2700K со затемнување

3.359,00 ден.
this price may change in 2 days
G
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Компактен извор на светлина GU10 од 425 лумени и 2700 келвини, идеален за над вашето биро или во кујната! Има висина од 5,3 см и дијаметар од 5 см. Овој извор на светлина исто така може да се затемнува (не е вклучен регулаторот) за да создаде пријатна атмосфера во вечерните часови. Вистински задолжителен елемент за осветлување на вашите простори. Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02198
МонтажаGU10
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 6 watt
Вкупно лумени425
Работен век 20000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881073052
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина0.3 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 5 cm - висина 5,3 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!