Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Дизајнерско правоаголно 2-светло бело со вклучено G9 - кутија

9.185,00 ден.
this price may change in 5 days
F

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Детали

Овој дизајн на кутијата е едноставен, елегантен и безвременски. Многу убаво и лесно се нанесува во сите стилови на ентериер бидејќи е бел.
Ова место монтирано на површина има две точки за навалување и доаѓа со два заменливи извори на светлина G9 со топла бела светлина од 2700 Келвини. Изворите на светлина имаат излезна светлина од 3 вати и 300 лумени светлина што лесно се затемнува со надворешен придушувач (не е вклучен придушувачот). Местото може да се ротира и да се навалува и ја осветлува светлината точно каде што сакате.
Оваа кутија има висина од 12,1 cm, должина од 24,5 cm и ширина од 12,1 cm. Местото поставено на површина има слепа завршница, што значи дека немате видливи завртки по монтажата.
Совршено заедничко место за секој ентериер!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89949
МонтажаG9
Вклучена сијалицаДа,вкл.G9 230V 2700K
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881021183
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаБела
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 12 cm - должина 24 cm - ширина 12 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 24 cm - ширина 12 cm
Тежина1.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 17 cm - должина 29 cm - ширина 17 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа3
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени280
Работен век 25000
Келвин2.700 K
CRI80
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!