Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

E27 LED светилка со затемнување G95 дим 5W 380 lm 2200K

675,00 ден.
this price may change in 5 days
G
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 675,00 ден.
  • 3 x 641,25 ден. 1.923,75 ден. 5% Попуст
  • 6 x 607,50 ден. 3.645,00 ден. 10% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Оваа LED светилка со екстра голем дијаметар од 9,5 cm е вистински создавач на атмосфера. Овој E27 LED извор на светлина со влакно со затемнување има прекрасно златно димно стакло кое создава прекрасен и топол ефект. Светилката се затемнува, дава топло бело светло (2200K) и дава 380 лумени. Овој извор на светлина навистина создава атмосфера! Изворот на светлина има агол на зрак од 310 степени и е опремен со прекин на фазата. Совршен избор ако барате голем, убав извор на светлина!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02101
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени380
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881069369
БрендLUEDD
РачноПреземи ПДФ
Тежина70 g
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 9,5 cm - висина 13,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 16,5 cm - должина 10,5 cm - ширина 11 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!