Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 E14 LED мат свеќички BXS35 1W 2200K

729,00 ден. 675,00 ден.
Discount is 54,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 675,00 ден. 7% Попуст
  • 6 x 656,10 ден. 3.936,60 ден. 10% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Светилката со свеќа се врати, а овој пат е невозможно да ги запалите прстите! Ова е светилка за свеќи со LED светло: исклучително енергетски ефикасна. Светилката има пријатен мат слој, што и дава мека светлина. Има мал E14 фитинг и дополнително, оваа светилка за свеќи природно гарантира многу пријатна топла бела атмосферска светлина поради 2200 Келвини и 100 лумени. Оваа светилка за свеќа е висока 11,5 cm и има дијаметар од 3,2 cm. Има мат слој над стаклото како убав додаток. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01857
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени100
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881052521
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет3
Тежина10 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,2 cm - висина 11,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 4 cm - должина 13,5 cm - ширина 4 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!